Seminarai, paskaitos, motyvacinės pamokėlės

Sveikas gyvenimo būdas, rūpinimasis savo sveikata, figūra ir išvaizda daugeliui žmonių įgauna vis didesnę reikšmę. Kas mėnesį atsidaro vis naujas sporto klubas, maisto pramonėje atsiranda vis daugiau sveikesnių maisto produktų ir alternatyvų, to pasėkoje žmonėms reikalingas TIKSLINGAS žinių bagažassporto bei mitybos tematikomis. Moksliškai yra įrodyta – gražesni, sveikesni ir dėl to labiau savimi pasitikintys žmonės, daugiau pasiekia visose veiklos srityse ir karjeroje, kurios susijusios tiesioginiu bendravimu su kitais žmonėmis ir ne tik!

Visoje Lietuvoje vedu paskaitas, seminarus bei praktinius užsiėmimus sveikos gyvensenos tematika, sporto tematika, kūno svorio mažinimo ar didinimo klausimais, sveikos mitybos temomis, motyvacijos didinimo technikomis ir kt. – remiantis naujausiomis mokslinių tyrimų išvadomis.

Yra galimybė vesti seminarus Jūsų įmonės darbuotojams: sveiko gyvenimo būdo (mitybos), motyvacijos didinimo, sporto tematikomis.

Taip pat yra galimybė daryti motyvacines pamokėles (sporto, mitybos bei sveikos gyvensenos tematikomis, taipogi patyčių mažinimo ir motyvacijos didinimo temomis) vidurinėse mokyklose, gimnazijose, profesinėse mokyklose, kolegijose bei universitetuose.

*K A I N O S yra sutartinės.

Skambinkite ir registruokitės Jums patogiu laiku. Tel.nr.: +370 60466375 arba asmenine žinute: sapovalovas@gmail.com