Treniruotės

Asmeninės treniruotės

Tai TRENIRUOTĖ, kurios metu, mano laikas ir dėmesys yra skiriamas TIK INDIVIDUALIAI JUMS, Jūsų tikslams bei poreikiams. Treniruotės vyksta Forum Palace sporto klube – Vilniuje (Konstitucijos pr. 26). Priklausomai kiek norėtumėte kartų sportuoti: optimaliausia pradėti nuo 2-3 treniruočių į savaitę. Tai minimalus treniruočių skaičius į savaitę, norint gauti apčiuopiamus rezultatus.

Per savo treniruotes mokinu viską nuo pačių pagrindų: pradžioje būtų analizuojamos Jūsų turimos/galimos traumos, taip pat specialių testų pagalba įvertinamos Jūsų silpnosios kūno vietos ir suteikiama detali apžvalga bei rekomendaciniai patarimai. Vėliau pasiūlomas optimalus fizinis krūvis ir pratimai pagal Jūsų tikslus, galimybes bei gyvenimo tempą.

Treniruotes vedamos remiantis naujausiomis mokslinių tyrimų išvadomis, aptariama kaip atskirti kuris treniruoklis Jums būtų naudingas, taip pat vyksta „žalingų treniruoklių“ ir pratimų apžvalga. Treniruotės orientuotos ne tik į kūno išvaizdą ir „išorinį grožį“, tačiau ir į sveikatingumą: gerą laikyseną, vidinius (giliuosius) raumenis, kūno raumenų disbalanso sprendimo būdus, lankstumą, ištvermės lavinimą, mobilumą, funkcionalumą bei tempimo pratimų technikas. Mokinama teisingo apšilimo, raumenų (statinio bei dinaminio) tempimo ir savimasažo principų (naudojantis voleliu, kamuoliukais), taip pat kiekvieno pratimo atlikimo technikos, teisingos kvėpavimo technikos pratimų metu (diafragminio kvėpavimo): aiškinčiau viską kuo smulkiau ir išsamiau, bandytume mokintis „jausti“ būtent tą raumenį kurį apkrauname pratimo metu ir daug kitų niuansų. Dirbtume įvairias būdais: savo kūno svoriu, tam tikrais treniruokliais, taip pat „laisvais“ svoriais: hanteliais, štangytėmis, giromis, pasipriešinimo gumomis ir pan.

Pas mane taikomas ne valandinis mokestis kaip pas dauguma trenerių, tad mano mokomosios treniruotės vyktų apie 1.30-2 valandas: pradedant nuo teisingo apšilimo ir raumenų (dinaminio) tempimo bei volavimo technikų, einant prie pagrindinės treniruotės dalies, baigiant raumenų pratampymo (statinėmis) variacijomis ir technikomis.

Taisyklinga pratimų atlikimo technika padeda ne tik išvengti traumų, tačiau ir sustangrinti kūno tonusą, sustiprinti silpnąsias vietas bei pasiekti norimų tikslų. Treniruotės yra įvairiapusiškos, motyvuojančios, nemonotoniškos ir nenuobodžios.

*K A I N A: Asmeninės treniruotės kaina priklauso nuo Jūsų fizinio pasiruošimo, sportinių tikslų ir kaip ilgai norite dirbti su manimi.

Treniruotės mažoms žmonių grupėms

Vedamos treniruotės ir mažoms žmonių grupėms (nuo 2 iki 8 žmonių). Galimybė atlikti treniruotę sporto salėje, ofise, ar Jūsų darbo vietoje – kurioje yra laisva patalpa.

Treniruotės yra įdomios, motyvuojančios, nemonotoniškos ir nenuobodžios. Jos yra pritaikomos prie visų dalyvaujančių fizinio pasiruošimo. Taip pat treniruotėje yra atrandamas optimalus fizinio krūvio vidurkis bei priderinamas pagal visų dalyvaujančių siekiamus tikslus.

*K A I N A yra sutartinė.

 

Skambinkite ir registruokitės Jums patogiu laiku. Tel.nr.: +37060466375 arba asmenine žinute: sapovalovas@gmail.com