1. MITYBOS KONSULTACIJA („gyvai“ realaus susitikimo metu) – Dažnai, žmones yra nepasiruošę visiškai pilnai keisti savo mitybos įpročių ir laikytis griežtų mitybos planų, tačiau nori pakeisti tam tikrus įpročius bei pradėti keliauti „mažais žingseniais“ – vardan geresnės savijautos ir sveikatos.

Konsultacija vyksta 40-60 minučių, per kurias būna išklausomi žmogaus norai, tikslai, mitybos įpročiai, galimos alergijas (laktozės, glitimo netoleravimas ir kt.) ir pasiūlomi detalūs patarimai bei rekomendacijosremiantis naujausiomis mokslinių tyrimų išvadomis. Suteikiama informacija dėl maisto papildų (rekomendacine forma), pasiūloma sveikųjų, naudingų ir skanių receptų bei patogių maisto variantų, atsižvelgiant į darbo pobūdį, taip pat padidinama motyvacijos „dozė“, kuri padėtų Jums siekti TEIGIAMŲ sveikatos ir kūno pokyčių. Atsakoma ir į Jums svarbius klausimus mitybos tema. (PASTABA: Ateityje yra galimybė kontaktuoti „WhatsApp“ , „Viber“, „Skype“ „Messenger“ platforma pagal pasirinkimą).

2. KONSULTACIJA SPORTO TEMATIKA („gyvai“ realaus susitikimo metu) – Dažnai žmonės kurie kreipiasi į mane pagalbos, kartoja, kad jiems atrodo, jog jie sportuoja „teisingai“, tačiau rezultatai vis tiek nedžiugina. Visada sakau jei ankščiau turėčiau tas žinias, kurias turiu dabar, tai nereiktų tiek laiko kurį skyriau, kad gauti kažkokius apčiuopiamus rezultatus. Su Jumis pasidalinčiau pagrindiniais faktoriais, kurie reikalingi sportuojant sporto salėje, ar namų sąlygomis, norint pasiekti teigiamų ir matomų rezultatų – maksimaliai greitai. Taip pat būtų suteikiama informacija dėl sporto papildų ir padidinama motyvacijos „dozė“, kuri padėtų Jums siekti TEIGIAMŲ sveikatos ir kūno pokyčių.

Konsultacija vyksta 40-60 minučių, per kurias būna išklausomi žmogaus norai, tikslai, galimos/turimos traumos ir pasiūlomi detalūs patarimai bei rekomendacijos – remiantis naujausiomis mokslinių tyrimų išvadomis. Atsakoma ir į Jums svarbius klausimus sporto tema. (PASTABA: Ateityje yra galimybė kontaktuoti „WhatsApp“ , „Viber“, „Skype“ „Messenger“ platforma pagal pasirinkimą).

3. KONSULTACIJOS NUOTOLINIU BŪDU (sveikos gyvensenos tematika, sporto tematika, kūno svorio mažinimo ar didinimo klausimais, sveikos mitybos temomis, motyvacijos didinimo technikomis ir kt.): Atliekamos „Skype“ konsultacijos nuotoliniu būdu su žmonėmis gyvenančiais kituose miestuose Lietuvoje ar užsienyje. Pagal poreikį kontaktuojama ir el. paštu, taip pat „WhatsApp“, „Viber“, „Messenger“ – platformomis pagal pasirinkimą. Nuotolinė konsultacija vyksta 60-90 minučių. Galima skirstyti ją į 2 dienas, Jums papildomai pasiruošiant aktualius ir svarbius klausimus.

Skambinkite ir registruokitės Jums patogiu laiku. Tel.nr.: +370 60466375 arba asmenine žinute: sapovalovas@gmail.com

K A I N A:

MITYBOS arba SPORTO konsultacija realaus susitikimo metu 34.99

*PASTABA: Perkant abi konsultacijas kaina tik49.99 €!

KONSULTACIJA nuotoliniu būdu44.99 €