Fizinės būklės testavimas

FIZINĖS BŪKLĖS TESTAVIMAS – šio testavimo metu vyksta pagrindinis funkcinių judesių vertinimas („FMS“) sistema ir kitomis metodikomis: analizuojamas mobilumo, stabilumo, lankstumo ir raumeninio balanso komponentų vertinimas.

Specialių testų pagalba įvertinamos Jūsų silpnosios kūno vietos ir suteikiama detali apžvalga bei rekomendaciniai patarimai. Prieš sportuojant, turite žinoti savo silpnąsias vietas ir suprasti, kaip jas stiprinti, taip pat žinoti, kaip atskirti kuris treniruoklis ir pratimas Jums būtų naudingas bei išklausyti „žalingų treniruoklių“ ir pratimų apžvalgą.

Vėliau yra pasiūlomas optimalus fizinis krūvis ir pratimai pagal Jūsų testų rezultatų gautus duomenis. Taip pat pagal Jūsų norimus tikslus, aktyvumą bei gyvenimo tempą.

Fizinės būklės testavimo metu yra užpildoma sveikatos būklės anketa ir išmatuojami visi kūno antropometriniai duomenys.

SUŽINOKITE DAUGIAU APIE SAVO KŪNĄ!

Skambinkite ir registruokitės Jums patogiu laiku. Tel.nr.: +370 60466375 arba asmenine žinute: sapovalovas@gmail.com

FIZINĖS BŪKLĖS TESTAVIMO KAINA tik44.99 €!

*DETALIAM testavimui taikomas papildomas mokestis (vertinama kaip asmeninė treniruotė).

**Fizinio testavimo bazinius pagrindus bei laikysenos įvertinimą galima atlikti ir nuotoliniu būdu. Naudojantis gautų testų rezultatais yra paruošiamas optimalus pratimų korekcinis planas su rekomendacijomis – laikysenos gerinimui ir silpnų, probleminių vietų koregavimui.